Pierre Marie Brisson carborundum

609559

PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): Komposition med änglar, signerad Brisson, numrerad 57/95, carborundum, ca 64x48 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik

2019-01-30 kl 16:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.