Hylla

609556

HYLLA, med lådor och skåp, 1930/40-tal, fanerad med björk, höjd ca 70, 80x30 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Hylla

Budhistorik (6 bud)
4601965
700
4600319
650
4600319
450
4596701
4595304

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.