Edemn Gustaf spergelfabrik "Konkret"

609551

EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, svärtat trä, dekor i guld, genombruten ram med geometrisk dekor, höjd CA 106x62 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 13

Edemn Gustaf spergelfabrik

Budhistorik (12 bud)
4602464
5 000
4602462
4 800
4602452
4592921
3 800
4592920
3 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.