Bordslampa

609544

BORDSLAMPOR, 1 par, Tyringe Konsthantverk, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, rund fot, etikettmärkta, höjd 39 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa

Budhistorik (28 bud)
4602811
4602800
4602809
4602800
1 900
4602808
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.