Golvlampa Öia

 
 
 
Auktionsnr
609540
 
Beskrivning

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Öia, stomme i gulmetall, undertill etikettmärkt, höjd ca 125 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Golvlampa Öia
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (20 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4606566
2019-01-31 13:47:50
1 500
4604443
2019-01-30 15:38:41
1 400
4605890
2019-01-31 07:21:08
1 300
4604443
2019-01-30 15:38:41
1 200
4605888
2019-01-31 07:20:53
1 100
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-01-31 kl 14:40
Slutpris SEK:
1 500
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK