Karmstolar rokoko

609537

KARMSTOLAR, 1 par, provinsarbeten, rokoko, 1700-tal, senare bemålning, lösa stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skador, förstärkningar

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karmstolar rokoko

Budhistorik (6 bud)
4606167
2 400
4600524
4600051
450
4593508
4590948

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.