Schultz oljemålning

609536

SCHULTZ (1800-tal); Intreör vinkällare med figurer, signerad och daterad J C Schultz 1839, olja på duk, 19x16 cm,

Konst, Äldre måleri

Schultz oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4602094
4602091
4602093
4602091
1 900
4602090
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.