Vilfåtölj Fenix design Sam Larsson

609531

SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1970-tal, kromad stomme, klädsel i skinn, längd ca 150 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (44 bud)
4604936
10 500
4604934
10 000
4604924
9 800
4604929
9 600
4604924
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.