Figuriner Royal Copenhagen och Bing&Gröndahl

609507

FIGURINER, 4 st., Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, undulat nr. 22 och hackspett nr. 1717 stämplade B&G, flicka med gås nr. 528 och turtorduvor nr. 402 stämplade Royal Copenhagen, höjd ca 10-19 cm

Samtliga märkta 1.a sortering, hackspett med micronagg

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (11 bud)
4606335
4602797
4606333
4602797
650
4599635
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.