Yrjö Edelmann litografi

609497

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen triangel, signerad Y Edelman, numrerad E.A V/XX (5/20), färglitografi, bildstorlek ca 50x90 cm

Något vågigt blad

Fack 3

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (23 bud)
4601519
1 800
4583529
1 700
4601482
1 600
4583529
4601481
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.