Hans-Erik Eriksson oljemålning

609495

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Stockholmsmotiv, sannolikt över Långholmen, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61x80 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 25

Budhistorik (2 bud)

4602263
550
4583079

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.