Skulptur i granit

609485

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Skulptur, granit, i form av sittande fågel, monogramsignerad SB, på sockel, total höjd ca 30 cm

Konst, Skulpturer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skulptur i granit

Budhistorik (2 bud)

4603053
4600761

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.