Bronsskulptur

609483

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets slut): Skulptur, brons, i form av kvinnofigur, signerad och daterad GN -99, höjd ca 41 cm

Konst, Skulpturer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bronsskulptur

Budhistorik (7 bud)
4604124
4604112
4603157
700
4602068
550
4600753
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.