Järnskulptur

609481

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Skulptur, järn, geometriskt mönster, signerad och daterad på etikett P.H. 6/8 -73, höjd ca 33,5 cm

Damm, smuts

Konst, Skulpturer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Järnskulptur

Budhistorik (12 bud)
4599928
4599927
1 400
4599926
1 300
4599923
4599921

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.