Göran Hahne litografi

609477

GÖRAN HAHNE (född 1943): Lanskapsvy med stuga och sjö, signerad Göran Hahne, numrerad 19/360, färglitografi, ca 51x37 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 2

Göran Hahne litografi
Budhistorik (19 bud)
4601135
1 800
4602584
1 700
4601135
1 600
4601053
4601053
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.