Dosa silver och emalj

609476

DOSA, emaljerat silver, 1900-talets första hälft, lock med målad medaljong föreställande musicerande par, förgylld insida, ca 7,5x5,5 cm

Diverse, Samlarobjekt, Silver, Övriga silverföremål

Dosa silver och emalj

Budhistorik (23 bud)
4601258
4 600
4601254
4 400
4601251
4 200
4601237
4601232
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.