Göran Hahne litografi

609474

GÖRAN HAHNE (född 1943): Skärgårdslandskap, signerad Göran Hahne, numrerad 67/360, färglitografi, ca 39x25 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 2

Göran Hahne litografi
Budhistorik (16 bud)
4602627
4583058
4602621
950
4583058
900
4602617
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.