Spelbord

609465

SPELBORD, 1800-talet slut, nyrokoko, skuren dekor, fanerad mad valnöt, höjd 77, 89x43 cm

Slitage, repor, flertalet sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Spelbord

Budhistorik (4 bud)

4602088
450
4599392
4590691
4584590

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.