Bord

609461

BORD, 1 par, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, sarg i mässing, skiva i sten, mäkrta Made in Spain, höjd 55 55x31 cm

Något instabila, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Bord

Budhistorik (16 bud)
4601670
4 400
4599713
4 200
4599124
4599712
4599124
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.