Matbord gustaviansk stil

609449

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 75, diameter 120, 4 iläggsskivor med sarg vardera 50 bredd cm medföljer

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Matbord

Rum 17

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
4601713
5 200
4588626
5 000
4588626
4 200
4588199
4588197
3 800

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.