Stolar gustaviansk stil

609447

STOLAR, 14 stolar, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, stoppade sitsar, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med smärre fläckar, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (45 bud)
4602384
21 000
4602404
20 000
4602384
19 500
4602398
19 000
4602384
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.