Sekretär

609436

SEKRETÄR, 1800-talets slut, fanerad med valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, fällbar klaff med skrivinredning, 1 låda, höjd ca 117, 99x44 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sekretär

Budhistorik (5 bud)
4596419
4596416
4591857
4588117
4583600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.