Albert Edelfelt

609423

ALBERT EDELFELT (1854-1905) Gata i Borgå, etsning, signerad samt daterad 1902 i plåten, signerad med dedikation till Ernst Tilgmann, 23,5x17 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Albert Edelfelt

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4595326
500
4595325
360
4586148
100
4583770
35
4583074
30

Slutpris EUR:
500
5 181 SEK, 568 USD
Utropspris EUR:
600