Oljemålning föreställande M/S Avance

609418

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Stockholmshamn med skeppet M/S Avance, signerad A Beijer, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x76 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Nautica/Technica

Fack 24

Budhistorik (11 bud)
4600623
900
4598326
850
4596654
4598325
4596654
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.