Birgit Ståhl-Nyberg litografi

609417

BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Klassfoto", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, numrerad 117/210, färglitografi, 67x49 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Birgit Ståhl-Nyberg litografi
Budhistorik (21 bud)
4600426
1 700
4601876
1 600
4600426
4601873
1 400
4600426
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.