Herman Hägg oljemålning

609414

HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv med utsikt över Skeppsholmen, olja på pannå, signerad H. Hägg, daterad -27, ca 24x36 cm

Smärre ytrepa

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 31

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4601454
600
4601451
550
4601367
500
4599302

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.