Olle Lindgren oljemålning

609412

OLLE LINDGREN (1930-2018): Komposition med två bilar, monogramsignerad OL, datering a tergo -68, olja på duk, ca 39x41 cm

Fack 19

Olle Lindgren oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4602625
4602753
4602625
950
4602685
900
4602625
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.