Karl Höglund litografi

609411

KARL HÖGLUND (född 1940), Par på cykeltur, signerad Karl Höglund, 205/360, färglitografi, ca 60x41 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Karl Höglund litografi
Budhistorik (3 bud)

4602167
4583781
750
4583597

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.