Paula Rindborg

609408

PAULA RINDBORG (född 1974): abstrakt komposition, signerad och daterad 2010, blandteknik på duk, 46x55 cm

Oramad

Fack 9

Paula Rindborg

Budhistorik (5 bud)
4602330
4602576
4602330
4596118
500
4594514

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.