Philip Sutton

609407

PHILIP SUTTON, (född 1928): komposition, signerad och daterad Philip Sutton 1968, 11/25 färglitografi, 50x52 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 14

Philip Sutton
Budhistorik (4 bud)

4602589
450
4602567
4601850
4595151

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.