Arnold Hagström

609406

ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): (2) kompositioner, 2 st., signerade, daterade samt numrerade 78/100, färgetsningar, bladmått ca 40x54 cm

Fack 28

Arnold Hagström

Budhistorik (4 bud)

4602315
450
4602298
4601533
4599210

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.