Fruktstilleben 1800-tal

609404

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1800-tal): Stilleben med frukter, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 16,5 x 11 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fruktstilleben 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4607801
1 300
4607425
4607424
950
4607421
4607419
450

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.