Vas Murano Seguso Vetri d'Arte

609401

MURANO, vas, Seguso Vetri d'Arte, Italien, glas med dekor i svart, rött och vitt, balusterformad, höjd ca 40 cm, msignerad Seguso, numrerad 886050

Glas, Vaser, skålar, fat

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4607877
1 800
4607872
1 700
4607868
1 600
4606465
4602765
750

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.