Golvlampa Atelje Lyktan

609398

ATELJE LYKTAN, "Mars", golvlampa, förkromad metall skärm i akrylplast, höjd ca 130 cm

Slitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa Atelje Lyktan

Budhistorik (21 bud)
4602112
1 300
4602108
4602103
4602104
4602103

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.