Biblioteksstege

609395

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets början, lackerad furu, höjd 147, ståhöjd 110 cm

Omlackerad, bruksskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Biblioteksstege

Budhistorik (28 bud)
4600733
3 400
4601547
3 200
4600733
4590715
2 800
4589806
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.