Assietter Crescent Birbeck

609385

CRESCENT, 24 assietter, England, 1920-tal, dekor av blommor, kant i guld, signerade W Birbeck, diameter 20,5 cm

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Assietter Crescent Birbeck

Budhistorik (5 bud)
4601966
1 800
4601964
4601963
4591428
4590426

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.