Helmut Mantel oljemålning

609381

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, ca 100x183 cm, oramad

Rum 9

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4602438
6 200
4591074
6 000
4591074
5 600
4594281
5 400
4591074
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.