Sängar design Carl Malmsten

609377

CARL MALMSTEN, "Maj", sängar, 1 par, 1900-talets mitt, vitlackerad furu, brännmärkta CM, bäddmått ca 200x90 cm vardera

Avskavd färg, repor, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sängar design Carl Malmsten

Budhistorik (9 bud)
4601846
650
4601189
600
4600970
550
4600854
500
4600969
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.