Hörnhylla

609375

HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt, ekfanér och furu, välvd front, hyllplan, nedtill skåp med två dörrar, höjd ca 218, bredd ca 90, djup ca 51 cm

Slitage, smärre skador, repor

Möbler, Hyllor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Hörnhylla

Budhistorik (13 bud)
4593911
4593910
4593909
900
4593908
750
4593906
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.