Barstolar Baker & Hamilton

609374

BARSTOLAR, 4 st, gjutjärn, genombruten sits, bemålade, snurrbara, märkta San Francisco, Baker & Hamilton, Sacramento, sitthöjd ca 71 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Barstolar Baker & Hamilton

Budhistorik (8 bud)
4601432
3 800
4601424
3 600
4601422
3 400
4601260
3 200
4601191
2 800

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.