Erik Höglund, boda

609373

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, Boda, blå glasmassa med inneslutna bubblor, skålens mått höjd 9, diameter 26, vasens mått höjd 10,5 diameter 10 cm

Smärre slitage och mindre repor

Glas, Konstglas

Monter 7

Erik Höglund, boda

Budhistorik (7 bud)
4601098
600
4600925
550
4597585
500
4597014
450
4593896

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.