Elena Struwe oljemålning

609364

ELENA STRUWE (f. 1957): Kvinna med katt, signerad L Struwe, olja på duk, ca 51x61 cm

Fack 17

Elena Struwe oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4600320
1 300
4601520
4600320
4595019
4599997
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.