Ljusstake barock 1700-tal mässing

609362

LJUSSTAKE, mässing, senbarock, 1700-tal, höjd ca 15 cm

Bruksslitage, ålderspatina

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4602258
750
4589196
700
4585362
650
4589195
600
4585362
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.