Gunnar Wallin fotografi

609349

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Tennishall", Tallin Estland, 1970-tal, signerad Gunnar Wallin, 1/20, fotografi, bildyta 20x29,5 cm

Fotografi

Fack 11

Gunnar Wallin fotografi

Budhistorik (21 bud)
4601746
1 600
4599651
4599649
1 400
4599648
1 300
4593181

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.