Gunnar Wallin fotografi

609348

GUNNAR WALLIN (född 1936): Södra Marocko, 1980-tal, signerad Gunnar Wallin, 1/20, fotografi, bildyta 29x38,5 cm

Fotografi

Fack 47

Gunnar Wallin fotografi

Budhistorik (17 bud)
4593304
4590224
4590222
4590221
950
4590220
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.