Serveringsbricka nysilver

609341

SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, nysilver, handtag och kant med druvdekor, längd 61x28 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 4

Serveringsbricka nysilver

Budhistorik (6 bud)
4601310
550
4601291
500
4600513
450
4601229
4600513

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.