Kaffeservis i silver

609317

KAFFESERVIS, silver, 3 dlr., 1900-talets första hälft, bestående av: kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, svenska importstämplar, höjd ca 9-22 cm, vikt ca 1000 g

Knoppen till kaffekannan sitter lös,

Silver

Monter 3

Kaffeservis i silver

Budhistorik (6 bud)
4594508
3 200
4584598
4594505
4584598
2 800
4594504
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.