Taklampa

 
 
 
Auktionsnr
609313
 
Beskrivning

TAKARMATUR, enligt uppgift Tyskland, 1960-tal, skärm i röd och vit akrylplast, diameter ca 50 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Taklampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Taklampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (3 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4596221
2019-01-27 09:46:27
400
4585598
2019-01-22 22:51:44
350
4583001
2019-01-22 06:56:15
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-01-29 kl 21:26
Slutpris SEK:
400
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK