Golvlampa Tyskland

609307

GOLVLAMPA, 1960-tal, enligt uppgift Tyskland, stomme i vitlackerad metall, skärm i orange akrylplast, justerbar höjd, maxhöjd ca 165 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, ställvis repor i lacken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa Tyskland

Budhistorik (3 bud)

4596195
600
4595794
4581769

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.