Sven-Olof Ehrén litografi

609295

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv över Sergels Torg, signerad Sven Olof Ehrén, 346/360, färglitografi, ca 24x42 cm

Gulnat blad

Sven-Olof Ehrén litografi

Budhistorik

2019-01-28 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.